مشاوره و سفارش

برنج کشت دوم امراللهی ممتاز توسکا

برنج کشت دوم امراللهی به عنوان بهترین برنج مازندران با عطر و پخت عالی از مجموعه برنج توسکا به صورت عمده عرضه می گردد. این محصول در فصل پاییز و با فرا رسیدن نسبی سرما برداشت خواهد شد، به همین دلیل عطر و پخت بینظیری خواهد داشت. برنج کشت دوم پس از پخت مانند برنج دانه بلند قد میکشد و نمونه ای کامل از برنج مجلسی میباشد.

برنج طارم هاشمی ممتاز توسکا

از بهترین و مرغوب ترین برنج های شمال می توان به برنج طارم اشاره کرد که مبدا این برنج مرغوب استان مازندران می باشد.
برنج طارم از نوع برنج مرغوب و کم محصول است. طارم هاشمی یا طارم محلی از بهترین انواع طارم ها می باشد. طارم هاشمی در مقایسه با طارم عطری، درشت تر و پخت بیشتری دارد. در بین برنج های ایرانی، برنج طارم هاشمی بعد از پخت، حجم بیشتری می گیرد.

برنج فجر سوزنی ممتاز توسکا

برنج فجر از زیر مجموعه برنج های پرمحصول است که در شمال ایران کشت میشود و نسبت به سایر برنج های پرمحصول عطر و پخت خوبی دارد. این برنج پس از آزمایش هایی که در جهت افزایش بهره وری برنج در طی چندین سال توسط موسسه تحقیقات برنج کشور انجام میشد، همیشه عطر برنج دچار کاستی بوده و اکثر برنج های اطلاح شده عطر و بوی خاصی نداشتند یا بدون عطر بودند اما با ادامه این پژوهش ها در سال ۱۳۷۶ برنج جدیدی با نام برنج فجر رونمایی شد که نشان دهنده پیشرفت در عرصه برنج های اطلاح شده بود که عطری شبیه به برنج طارم در آن وجود داشته است.

چرا ما را انتخاب کنید؟

تامین مستقیم انواع برنج شمال

ارائه قیمت های رقابتی در بازار

پشتیبانی کامل تا رسیدن بار

ارسال بار به تمامی نقاط کشور

تامین محصول برای صادرات

امکان همکاری با تولیدکنندگان

فرم مشاوره و سفارش

از مزرعه تا سفره با توسکا