مجموعه توسکا شما را به دنیای محصولات برنج دعوت می نماید.

پیشبینی قیمت شالی و برنج نو در سال ۱۴۰۲

آنچه در این مقاله میخوانید...

برداشت شالی و برنج در سال ۱۴۰۲پیش بینی قیمت برنج طارم ۱۴۰۲

در این مقاله ما با توجه به قیمت شالی و قیمت برنج در سال ۱۴۰۱ به پیش بینی قیمت شالی و برنج نو سال ۱۴۰۲ میپرداختیم.

برداشت شالی و برنج در سال ۱۴۰۲

برداشت شالی و برنج در سال 1402

کشاورزان و شالیکاران برنج در شمال کشور عموما در اوایل فصل بهار اقدام به کاشت برنج می کنند و در فصل تابستان برداشت برنج تازه صورت میگیرد. به صورت دقیقتر در اوایل برج ۵ شالی برنج درو شده و سپس فرآیند برنجکوبی انجام میشود.

با برداشت برنج در برج ۵ قیمت گذاری اولیه برنج انجام میگیرد. معمولا در این برهه زمانی شاهد کاهش قیمت برنج هستیم ولی همیشه اینطور پیش نخواهد رفت.

در این مقاله سعی کردیم با توجه به داده های قبلی و تجربه، به کشف و پیش بینی قیمت برنج سال ۱۴۰۲ بپردازیم. در ادامه با مواردی از پیش بینی قیمت برنج کیفی طارم هاشمی مازندران، توسط کارشناسان برنج توسکا میپردازیم.

پیش بینی قیمت برنج طارم ۱۴۰۲

داده های قبلی و قیمت برنج در سال های گذشته به ما کمک می کند تا قیمت برنج طارم ۱۴۰۲ را پیشبینی کنیم. این پیشبینی ممکن است با خطا همراه باشد.
قیمت برنج طارم در حال حاضر (بهار ۱۴۰۲) تقریبا ۸۰ هزار تومان است. ما میخواهیم قیمت برنج طارم در برج ۵ همزمان با برداشت برنج نو را حدس بزنیم.

قیمت برنج طارم مازندران در برج ۵ سال ۱۴۰۱ تقریبا برابر با ۶۰ هزار تومان بود (در نظر داشته باشید که قیمت های ذکر شده در لیست قیمت برنج توسکا میباشند). در شمال کشور با عرضه مستقیم برنج، قیمت های ارائه شده بسیار مناسب هستند. پس قیمت های برنج توسکا قابل مقایسه با قیمت های شهرستان نیست.

پیش بینی قیمت برنج طارم 1400

توجه داشته باشید که عوامل زیادی بر روی قیمت برنج طارم امساله ۱۴۰۲ تاثیرگذار خواهند بود. از قبیل هزینه های کارگری، هزینه های سم و کود، تورم حاکم بر جامعه و… مورد آخر یعنی تورم در ایران در سال های اخیر قابل تامل است. تورم در سال ۱۴۰۱ به قدری بالا بوده که پیشبینی برنج نو امساله ۱۴۰۲ را بسیار سخت کرده است.

گفته بودیم که قیمت برنج طارم نو و تازه ۱۴۰۱ تقریبا ۶۰ هزار تومان بود. حال میخواهیم دریابیم که قیمت برنج طارم تازه برداشت شده ۱۴۰۲ چقدر خواهد بود. در حالی که قیمت فعلی برنج طارم در بهار ۱۴۰۲ تقریبا ۸۰ هزار تومان است.

قیمت شالی طارم تازه برداشت شده ۱۴۰۱ به ازای هر خروار (۱۲۰کیلو) تقریبا معادل ۶،۰۰۰،۰۰۰ بود. انتظار داریم با توجه به افزایش هزینه های کارگری سال ۱۴۰۲، افزایش هزینه سم و کود سال ۱۴۰۲ و تورم بالا در سال ۱۴۰۱ و ۱۴۰۲ قیمت شالی طارم تازه برداشت شده به ازای هر خروار کمتر از ۶،۵۰۰،۰۰۰ نخواهد بود.

این پیشبینی مجموعه توسکا از قیمت برنج تازه برداشت شده طارم مازندران در سال ۱۴۰۲ بوده است. توجه داشته باشید که پیشبینی ها فاقد خطا نخواهد بود.

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد رأی: 0

تا حالا کسی رأی نداده! اولین نفر باشید.

بازرگانی برنج توسکا

برای مشاوره و سفارش روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و سفارش

راه های ارتباطی

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مدیر فروش: علی ملائی

راه های ارتباطی:

شماره تماس: 09119055998

شماره تماس: 09354371643

پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

تلگرام: tooskarice@

اینستاگرام: tooskarice@

ایمیل: tooskarice@gmail.com

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.