لیست قیمت روز برنج شمال در سال ۱۴۰۰

آنچه در این مقاله می خوانید...

میزان افزایش قیمت برنج در سال ۱۴۰۰قیمت خرید برنج درجه یک شمال از کشاورز

با مطالعه این مقاله در می یابیم که قیمت برنج شمال در سال ۱۴۰۰ چقدر با افزایش قیمت رو به رو شده است. همچنین لیست قیمت روز انواع برنج شمال ۱۴۰۰ از طریق همین سایت برای شما قابل دریافت است.

لیست قیمت روز برنج شمال در سال 1400

میزان افزایش قیمت برنج در سال ۱۴۰۰

هرساله در شمال ایران با شروع برداشت برنج ایرانی شاهد افزایش یا کاهش قیمت میباشیم. اصولا تمامی تاجران و خریداران در فصل برداشت برنج ایرانی انتظار کاهش قیمت برنج را دارند. اما این موضوع همیشه صادق نیست.

در سال ۱۴۰۰ با شروع برداشت برنج نو طارم و برنج های پرمحصول شاهد افزایش تقریبی ۵۰ درصدی قیمت برنج نسبت به سال ۱۳۹۹ بودیم. علت این افزایش قیمت برنج شمال میتواند موارد زیر باشد:

  1. افزایش چشمگیر هزینه های اولیه شالیکاری از قبیل افزایش قیمت کود، سم، دستمزد کارگران و…
  2. تورم بسیار بالا در سال ۱۳۹۹ و ۱۴۰۰

میزان افزایش قیمت برنج در سال 1400زمانیکه هزینه های اولیه تولید برنج شمال افزایش می یابد، این هزینه ها با افزایش قیمت جزئی برنج جبران خواهد شد. ولی زمانیکه هزینه های اولیه تولید برنج و تورم به صورت توام افزایش می یاید قیمت برنج به صورت چشمگیری افزایش خواهد یافت.

قیمت خرید برنج درجه یک شمال از کشاورز

تمامی خریداران برنج ایرانی به ویژه خریداران عمده مایلند برنج را به صورت مستقیم و بدون واسطه از شالیکاران خریداری کنند. علت این امر کاملا مشخص است.

خرید برنج درجه ۱ شمال از کشاورز باعث میشود تا خیال مشتری نسبت به خالص بودن برنج ایرانی آسوده باشد. علاوه بر این حذف واسطه ها در معامله منجر به کاهش چشمگیر قیمت تمام شده برنج خواهد شد.

در سال ۱۳۹۹ با شروع برداشت برنج طارم هاشمی در مازندران، قیمت تقریبی خرید این نوع برنج بدون دخالت واسطه تقریبا ۲۳۰۰۰ تومان بوده است. اما در سال ۱۴۰۰ قیمت همین برنج در فصل برداشت برابر با ۳۶۰۰۰ تومان شده است.

قیمت خرید برنج درجه یک شمال از کشاورز

مقایسه قیمت برنج درجه یک شمال در سال ۱۳۹۹ و ۱۴۰۰ نشان میدهد که قیمت برنج شمال در سال ۱۴۰۰ بیش از ۵۰ درصد افزایش داشته است.

برای اینکه بتوانید بدون واسطه و به صورت مستقیم برنج درجه یک شمال را از کشاورز تهیه کنید، میتوانید با مجموعه برنج توسکا تماس حاصل فرمایید.

لیست قیمت روز انواع برنج شمال در سال ۱۴۰۰ در همین سایت در اختیار شما قرار میگیرد.

با توجه به افزایش قیمت برنج درجه ۱ در سال ۱۴۰۰ بسیاری از مشتریان توان خرید برنج ایرانی را ندارند. حداقل اینکه میزان مصرف برنج ایرانی نسبت به سال های قبل کاهش داشته است.

پیشنهاد میکنیم با بودجه کمتر برنج های شکسته ایرانی را با کیفیت بالا و با قیمت بسیار مناسب از مجموعه برنج توسکا تهیه کنید. طعم و عطر برنج معطر ایرانی را با هزینه کمتر و انواع برنج شکسته ایرانی تجربه کنید.

در مجموعه برنج توسکا لیست قیمت برنج ایرانی به روز می باشد. این لیست قیمت را به صورت روزانه میتوانید از طریق همین سایت دریافت کنید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مدیر فروش: علی ملائی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09119055998

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

telegram icon تلگرام: tooskarice@

instagram icon اینستاگرام: tooskarice@

email icon ایمیل: tooskarice@gmail.com

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید