قیمت عمده برنج مخصوص سرآشپز ایرانی

آنچه در این مقاله می خوانید...

برنج دانه بلند سرآشپز ایرانیفروش عمده برنج سرآشپزقیمت برنج سرآشپز در مازندران

بازار فروش برنج ایرانی در استان های شمالی کشور به دلیل عرضه برنج خالص و با کیفیت بسیار پررونق میباشد. قیمت انواع برنج ایرانی خوشپخت و قیمت برنج مخصوص سرآشپز در بازرگانی برنج توسکا با قیمت بسیار مناسب و به صرفه برای خریدار برنج سرآشپز تعیین شده است.

قیمت عمده برنج مخصوص سرآشپز ایرانی

برنج دانه بلند سرآشپز ایرانی

برنج دانه بلند سرآشپز ایرانی برنجی دانه بلند و خوشپخت میباشد که کاملا ایرانی و خالص میباشد. برنج سرآشپز ایرانی باید برنجی باشد که خوشپخت و خوش عطر بوده و برای مصارف آشپزخانه ها و رستوران ها مناسب باشد.

برنج فجر سوزنی و برنج شیرودی استخوانی دو برنج محبوب شمالی میباشند که با عطر و پخت بسیار مناسب مخصوص سرآشپز میباشند. کیفیت برنج سرآشپز در این دو برنج ایرانی کاملا مشهود میباشد.

برنج دانه بلند سرآشپز ایرانی

پخت عالی و طعم خوب برنج فجر سوزنی سبب شده است تا از این برنج پرمحصول ایرانی به جای برنج بی کیفیت خارجی استفاده شود و با توجه به مصرف بالای رستوران ها از این برنج خوشپخت، برنج فجر با نام برنج فجر رستورانی یا برنج فجر مخصوص رستوران شناخته میشود.

دانه های کشیده و دون دون شده پس از پخت برنج شیرودی استخوانی سبب شده است تا علاوه بر کیفیت خوب از ظاهر بسیار خوبی برخوردار باش و به همین منظور از این برنج ایرانی برای آشپزخانه ها استفاده شود.

فروش عمده برنج سرآشپز

بازار فروش عمده و خرده برنج سرآشپز ایرانی در شمال کشور و به ویژه استان های مازندران و گلستان سبب شده است تا بهترین برنج سرآشپزباشی با قیمت بسیار مناسب به مشتریان عرضه شود.

بازرگانی برنج توسکا با تهیه شالی برنج فجر سوزنی گرگان و شالی برنج شیرودی و تبدیل آن به برنج سفید، سپس سورت و بوجاری کردن برنج سفید، در نهایت محصولی کاملا لوکس و ممتاز را که خالص و بدون خرد میباشد در بسته بندی های شکیل و مناسب برای خریدار برنج خوشپخت سرآشپز آماده سازی میکند.

فروش عمده برنج سرآشپز

فروش برنج سرآشپز که برنج های کاملا خالص ایرانی میباشند سبب شده است تا مصرف برنج های بی کیفیت خارجی در آشپزخانه ها به حداقل برسد. برای خرید برنج سرآشپز میتوانید با مشاورین فروش توسکا (۰۹۱۱۹۰۵۵۹۹۸) تماس حاصل نمایید.

قیمت برنج سرآشپز در مازندران

کشت برنج سرآشپز ایرانی در استان مازندران با قرار دادن سطح وسیعی از شالیزار های این استان به کشت برنج فجر رستورانی و برنج شیرودی استخوانی بسیار گسترده میباشد.

فروش بدون واسطه و مستقیم از کارخانه در بازرگانی برنج توسکا سبب شده است تا قیمت برنج مخصوص سرآشپز در این بازرگانی بسیار ارزان تر باشد.

قیمت برنج سرآشپز در مازندران

قیمت روز برنج سرآشپز با توجه به خرید مستقیم از شمال کشور بسیار مناسب تمام میشود. برای اطلاع از قیمت روز برنج سرآشپز به لیست قیمت برنج توسکا مراجعه کرده و یا از طریق راه های ارتباطی زیر با ما تماس بگیرید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مدیر فروش: علی ملائی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09119055998

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

telegram icon تلگرام: tooskarice@

instagram icon اینستاگرام: tooskarice@

email icon ایمیل: tooskarice@gmail.com

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید